01/29 Kūrybiniai čekiai COVID-19

LR Ekonomikos ir inovacijų ministerija paskelbė atnaujintus priemonės „Kūrybiniai čekiai COVID-19“ kriterijus. Tai yra viena iš priemonių, kuri skirta įveikti COVID-19 pandemijos sukeltas pasekmes ekonomikai.

Priemone bus skatinama labai mažas, mažas ar vidutines įmones (MVĮ) diegtis originalius dizaino ir rinkodaros sprendimus gamybos procesuose ir (arba) paslaugų srityje, pasitelkiant meninę, kultūrinę raišką.

MVĮ, norinčios teikti paraiškas pagal priemonę „Kūrybiniai čekiai COVID-19“, turės pateikti sudarytas sutartis su kūrybinių ir kultūrinių industrijų sektoriuje veikiančiu fiziniu asmeniu ar įmone (galės būti preliminarioji paslaugų teikimo sutartis). Taip skatinama iš kūrybinių ir kultūrinių industrijų sektoriuje veikiančių subjektų, kurie labiausiai nukentėjo nuo COVID-19, įsigyti ir diegti originalius produktų sprendimus (dizaino ar rinkodaros inovacijas).

Priemonės pagalba bus skatinamas tiek MVĮ, tiek kūrybinių ir kultūrinių industrijų sektoriuje veikiančių subjektų produktyvumo augimas.

Kviečiame pasidalinti pasiūlymais ir idėjomis paskelbtiems atnaujintiems priemonės kriterijams. Ministerija laukia komentarų ir pastabų atnaujintiems priemonės kriterijams iki 2021 m. sausio 29 d.

Kvietimas teikti paraiškas pagal šią priemonę turėtų būti paskelbtas 2021 m. vasario pabaigoje – kovo pradžioje.

UAB „STS Capital“ ekspertų komanda, turinti daugiametę verslo konsultavimo, dokumentų rengimo ir paraiškų rašymo patirtį, gali padėti Jūsų įmonei pasiruošti pateikti paraišką pagal planuojamą „Kūrybiniai čekiai COVID-19“ kvietimą.

Susisiekite ir suteiksime daugiau informacijos

+370 652 65 807

info@stscapital.lt

Plačiau: Kūrybiniai čekiai COVID-19 | Ekonomikos ir inovacijų ministerija (lrv.lt)