Mes siūlome

Duomenų analitikos paslaugos

Kiekviena organizacija šiandien valdo daugiau duomenų nei gali jų apdoroti. Ateities organizacijos vertė priklausys nuo duomenų rinkimo, analizės, apdorojimo ir panaudojimo rezultatams pasiekti. UAB „STS Capital“, teikdama duomenų analitikos paslaugas, siekia, kad organizacijos būtų suinteresuotos kuo labiau išnaudoti kaupiamų duomenų naudą. Mes tikime, kad konkurencinis pranašumas ateityje priklausys nuo esminių duomenų valdymo ir pritaikymo kasdienėje veikloje bei sprendimuose.

 

Duomenų analitikos paslaugos apima:

 • Duomenų integracijas;
 • Duomenų modeliavimą;
 • Duomenų algoritmų kūrimą;
 • Duomenų resursų valdymą;
 • Duomenų išvedimą ir atvaizdavimą (Dashboard programavimą);
 • Duomenų analitikos programų diegimą ir duomenų analizės paslaugų atlikimą.

Poreikių įvertinimas ir paslaugų teikimas

Siekdami suteikti geriausias paslaugas ir sukurti organizacijoms papildomą vertę, visą laiką stengiamės įvertinti poreikius ir pasiūlyti geriausią sprendimą.

DUK

Kaip mes galėtume Jums padėti?

Ar organizacijoms yra aktualios duomenų analitikos paslaugos?

Vykstant aktyviai viešojo ir privataus sektoriaus skaitmenizacijai, prognozuojama, kad duomenų valdymas taps konkurenciniu pranašumu nuožmioje kovoje dėl klientų ir įmonių augimo. Taip pat norime pastebėti, kad organizacijos valdo labai daug duomenų, kurie galėtų būti jų didžiausias turtas ir padėti pasiekti užsibrėžtus rezultatus. Dėl to norime paskatinti organizacijas kaupti ir skaitmenizuoti jų duomenis.

Pradiniame etape organizacijos visus duomenis kaupė galvoje arba ant popieriaus. Vėliau duomenys persikėlė į skaitmenines laikmenas: MS Word, MS Excel ir kitas priemones. Didžioji dalis Lietuvos įmonių dar ir dabar kaupia duomenis šiose laikmenose. Ar tai yra blogai? Nebūtinai. Tai priklauso nuo įmonių tikslų ir nuo jų rezultatų siekiamybių.

Išskirtume šiuos skaitmenizacijos žingsnius:

 1. Visų duomenų rinkimas į skaitmeninį formatą
 2. Surinktų duomenų agregavimas, valymas
 3. Surinktų duomenų analizė
 4. Surinktų duomenų skaičiavimo modelių, algoritmų sudarymas, integracijų sudarymas
 5. Surinktų duomenų atvaizdavimas sprendimams priimti
 6. Surinktų duomenų automatizacija: automatinis apdorojimas, atvaizdavimas, automatinių ataskaitų parengimas, išsiuntimas
 7. Dirbtinio intelekto ir mašininio našumo sistemų pritaikymas tolesniam darbui su duomenimis

Duomenų analitikos įrankių pasirinkimas priklauso nuo to, kokias kompetencijas turi pačios organizacijos darbuotojai, nuo to, kiek plačiai norėtų tai taikyti organizacijoje, taip pat, kokį finansavimą tam turi. Savo nuožiūra rekomenduojame vienas populiariausių: Microsoft Power BI, Qlik, Tableau.

Mes analizuojame finansavimo galimybes kiekvieną dieną. Patikrinkite esamas finansavimo galimybes čia.