Mes siūlome

Kibernetinio saugumo paslaugos

Kibernetinio saugumo paslaugos pastaruoju metu tampa nepaprastai svarbios kiekvienos organizacijos veiklai. Šiuo metu jau nekalbama, kad galbūt mums negresia jokios kibernetinės atakos, nes esam maži ir niekam neįdomūs. Turbūt klausimą reikėtų kelti – kada gali įvykti mus liečiantis kibernetinis incidentas. Socialinė inžinerija ypatingai greitai vystosi ir tai sukuria vis didesnę riziką organizacijų duomenų ir veiklos saugumui.


Kibernetinio saugumo paslaugos apima:

  • Kibernetinio saugumo politikos ir standartų diegimą;
  • Kibernetinio saugumo mokymus;
  • Socialinės inžinerijos taikymą;
  • Įsilaužimų testavimą;
  • Skaitmeninių pėdsakų paiešką;
  • Kibernetinio saugumo sprendimų pritaikymą kuriamiems produktams ir paslaugoms.

Poreikių įvertinimas ir paslaugų teikimas

Siekdami suteikti geriausias paslaugas ir sukurti organizacijoms papildomą vertę, visą laiką stengiamės įvertinti poreikius ir pasiūlyti geriausią sprendimą.

DUK

Kaip mes galėtume Jums padėti?

Esam maža įmonė. Ar mums gali būti aktualios kibernetinio saugumo paslaugos?

Tikrai taip! Apie kibernetinio saugumo incidentus kalbama ne „ar jie gali įvykti?“, bet labiau „kada jie gali įvykti?“. Ypatingai tobulėjant socialinei inžinerijai, kiekvieną dieną girdime apie įvykusius kibernetinio saugumo incidentus: nutekintus duomenis, užgrobtas paskyras, identiteto vagystes, įvykdytas „phishingo“ atakas, atliktus pavedimus ne į tas atsiskaitomąsias sąskaitas. Visi dirbame vieningame tinkle, kuris vadinasi internetas – dėl to tik nuo mūsų priklauso, kiek mes čia būsime saugūs.

Kaip ir visą laiką reikia pradėti nuo esminio įmonės turto – žmonių. Dauguma kibernetinio saugumo incidentų įvyksta dėl žmonių veikimo ar neveikimo, dėl jų pasirengimo ir žinių. Taigi visų pirma rekomenduojame pradėti nuo darbuotojų mokymo ir supažindinimo. Vėliau visa tai paverčiant įmonės politika, standartais, taisyklėmis. Svarbiausia – apsaugoti savo darbuotojus ir nuosekliai su jais dirbti. Vėliau rekomenduojame tobulinti infrastruktūrą ir ją nuolat prižiūrėti.

Įmonės sistemų testavimas, socialinės inžinerijos taikymas yra natūrali praktika. Šiuo atveju testavimai vykdomi sutartu laiku ir tai yra valdoma, dėl to organizacijai žala negali būti padaryta. Tiek pati organizacija, tiek testavimu užsiimanti įmonė patvirtina, kad veikia pagal etiškus standartus „ethical hacking“. Šiuo atveju Jums reikėtų pasirinkti savo poreikius labiausiai atitinkančią kibernetinio saugumo įmonę.