Mes siūlome

Kibernetinio saugumo paslaugos

Kibernetinio saugumo paslaugos pastaruoju metu tampa nepaprastai svarbios kiekvienos organizacijos veiklai. Šiuo metu jau nekalbama, kad galbūt mums negresia jokios kibernetinės atakos, nes esam maži ir niekam neįdomūs. Turbūt klausimą reikėtų kelti – kada gali įvykti mus liečiantis kibernetinis incidentas. Socialinė inžinerija ypatingai greitai vystosi ir tai sukuria vis didesnę riziką organizacijų duomenų ir veiklos saugumui.


Kibernetinio saugumo paslaugos apima:

  • Kibernetinio saugumo politikos ir standartų diegimą;
  • Kibernetinio saugumo mokymus;
  • Socialinės inžinerijos taikymą;
  • Įsilaužimų testavimą;
  • Skaitmeninių pėdsakų paiešką;
  • Kibernetinio saugumo sprendimų pritaikymą kuriamiems produktams ir paslaugoms.

Poreikių įvertinimas ir paslaugų teikimas

Siekdami suteikti geriausias paslaugas ir sukurti organizacijoms papildomą vertę, visą laiką stengiamės įvertinti poreikius ir pasiūlyti geriausią sprendimą.

DUK

Kaip mes galėtume Jums padėti?

Tikrai taip! Apie kibernetinio saugumo incidentus kalbama ne „ar jie gali įvykti?“, bet labiau „kada jie gali įvykti?“. Ypatingai tobulėjant socialinei inžinerijai, kiekvieną dieną girdime apie įvykusius kibernetinio saugumo incidentus: nutekintus duomenis, užgrobtas paskyras, identiteto vagystes, įvykdytas „phishingo“ atakas, atliktus pavedimus ne į tas atsiskaitomąsias sąskaitas. Visi dirbame vieningame tinkle, kuris vadinasi internetas – dėl to tik nuo mūsų priklauso, kiek mes čia būsime saugūs.