Mes siūlome

Techninės priežiūros ir programavimo paslaugos

Šioje veikloje siekiame sujungti technologijas su sprendimais, gyvybiškais organizacijų veiklos sėkmei užtikrinti. Techninės priežiūros ir programavimo paslaugos apjungia technologijų aprašymo, diegimo ir sėkmingos adaptacijos procesus. Atsižvelgiant į tai, daug dėmesio teikiam planavimo ir projektų valdymo veiklai.

 

Techninės priežiūros ir programavimo paslaugos apima:

  • Programavimo paslaugų techninių projektų rengimą;
  • Techninių specifikacijų ir užduočių rengimą;
  • Programavimo paslaugų teikimo priežiūros vykdymą;
  • Testavimą;
  • ERP sistemų programavimą;
  • Aplikacijų kūrimą;
  • Integracinių sąsajų atlikimą.
 

Poreikių identifikavimas ir paslaugų teikimas

Siekdami suteikti geriausias paslaugas ir sukurti organizacijoms papildomą vertę, visą laiką stengiamės įvertinti poreikius ir pasiūlyti geriausią sprendimą.

DUK

Kaip mes galėtume Jums padėti?

Kas yra techninės priežiūros paslaugos?

Techninės priežiūros paslaugos yra skirtos prižiūrėti klientų vykdomų IT projektų priežiūrą. Didesnės apimties, sisteminiai IT projektai yra vykdomi pagal parengtą dokumentaciją, specifikacijas, technines sąlygas. Šiuo atveju, UAB STS Capital komanda padeda klientui tinkamai įvertinti atliktas IT paslaugas, sukurtus produktus ir užtikrinti, kad visas projektas vykdomas pagal numatytas technines ir kitas sąlygas.

Vykdant plačios apimties IT projektus, sistemines integracijas rekomenduojame pasirengti tikslias technines sąlygas, specifikacijas ir visą būtiną dokumentaciją. Visa tai padės kontroliuoti paslaugų teikimo procesą, užtikrinti, kad paslaugos būtų teikiamos pagal konkretų aprašą ir gauti rezultatai atitiktų numatytus lūkesčius. Taip pat labai svarbu turėti projektų vykdymo dokumentaciją, kad esant poreikiui ir pasikeitus paslaugų teikėjui, darbus galėtų pratęsti kiti paslaugų teikėjai.

Viskas priklauso nuo sukurtų sistemų naudojimo tikslo, pritaikomumo, finansavimo galimybių. Šiuo metu dauguma sprendimų gali būti pakankamai lengvai integruojami įmonių veikloje dėl to nereikia kurti atskirų projektų valdymo, dokumentų valdymo, saugumo sprendimų. Dažniausiai tai galima atlikti sprendimus integruojant ir suderinant tarpusavyje. Jeigu įmonės savo pranašumą grindžia techniniais sprendimais, reikalavimais, nori parduoti sukurtus produktus užsienio rinkose – dažnai pasirenka produktų kūrimo ir vystymo kelią.