Naudodamiesi šia interneto svetaine ir pateikdami mums bet kokius savo duomenis jūs sutinkate su Jūsų duomenų panaudojimu šioje privatumo politikoje numatyta tvarka, patvirtinate, kad perskaitėte ir supratote visas privatumo politikoje pateiktas sąlygas. Tuo atveju, jei nesutinkate, jog Jūsų duomenys būtų naudojami numatyta tvarka, tokių duomenų neteikite.

Asmenų duomenis surinktus interneto svetainėje tvarko UAB “STS Capital” (buveinės adresas: Pilies g. 16-11, LT-01403 Vilnius).

Interneto svetainėje surinkti asmenų duomenys naudojami tik UAB “STS Capital” paslaugų teikimo tikslais. Asmens duomenys yra tvarkomi pagal šią privatumo politiką, vadovaujantis teisės aktais įskaitant ir Bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą (2016/679).

Šioje privatumo politikoje vartojama sąvoka „asmens duomenys“ reiškia bet kokią informaciją, iš kurios galima nustatyti, Jūsų, kaip UAB “STS Capital” kliento ar potencialaus kliento tapatybę.

Tvarkydami Jūsų UAB “STS Capital” svetainėje pateikiamas užklausas renkame tokius Jūsų duomenis: vardą, pavardę, elektroninio pašto adresą, temos pavadinimą ir Jūsų paklausimo tekstą.

Interneto svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Slapukai naudojami, kad galėtume gauti informacijos apie tai, kaip naudojatės interneto svetaine. Slapukų informacija neapima jokių duomenų, kurie leistų individualiai identifikuoti Jus, kaip fizinį asmenį.

Jūsų mums suteikti duomenys gali būti perduoti trečiosioms šalims, teikiančioms paslaugas UAB “STS Capital”, o šios trečiosios šalys tuos duomenis gali tvarkyti. Įstatymuose tiesiogiai numatytais atvejais Jūsų duomenys taip pat gali būti perduoti kompetentingoms valdžios institucijoms.

Turite teisę susipažinti su mūsų tvarkomais Jūsų duomenimis, prašyti šiuos duomenis ištaisyti ar pašalinti, o taip pat nesutikti su šių duomenų tvarkymu ir teisę į duomenų perkeliamumą. Jei norite šiomis teisėmis pasinaudoti, kreipkitės raštu el. pašto adresu: info@stscapital.lt.